Lamine Parka

Lamine parke %100 organik bir malzeme olan Ağaç tan üretilmektedir. İmalat esnasında kullanılan ağaçlar kurutma ve iklimleme tabir edilen işlemlerden geçtikten sonra birbirlerine 90 derece dik gelecek şekilde (suyuna ve sokarasına)preslenirler. Bu işlem ağaçların rutubet aldığı takdirde çalışma riskini minimuma indirir. Üzerindeki 4 mm ahşap tabakadan dolayı defalarca sistire ile yenilenebilir. Bütün üretici firmalar tarafından malzeme imalat hatalarına karşı garantilidir.
Masif ahşap malzemelerin 3 kat çapraz döşemeli katmanlarından oluşur. Üst katmanda sert ağaç, orta ve alt katmanda yumuşak ağaç kullanılır. Katmanlar arası birbirine çapraz şekilde preslenerek yapıştırılmıştır. Üst yüzey altı kat cilalanarak satışa sunulmaktadır.

LAMİNE PARKE ÖZELLİKLERİ / CHARACTERISTICS OF LAMINATED PARQUET
Lamine parke cilalı ve yüzeyi düzgün olarak imal edilmiştir. Döşeme sonrasında sistire c ila işlemi gerekmez. Güneş ışınlarına karşı eşsiz koruma sağlar. Zamanla renk değişimi olmaz. Cilası 6 kat özel ultra viole ciladır.

Laminate flooring is made as polished and smooth. After the transaction is required to c sistire floor. Provides unique protection against the sun´s rays. Color does not change over time. 6th floor polish wax is a special ultra-violet.

Bu özellik, çizimlere ve darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Rutubete ve neme karşı dayanıklıdır. Isı fakları ve herhangi istenmeyen durumlara karşı yapısını ve görüntüsünü korur. Kolayca döşenir, pratiktir, alttan ısıtmalı mekanlar için idealdir. Yıllarca dayanıklılığını ve kalitesini korur.

This feature provides maximum protection against shock and drawings. It is resistant to moisture and humidity. Thermal fax and against any unintended consequences of the structure and protects the image. Are simply furnished, practical, heated below is ideal for spaces. Protect the quality and durability for many years.

Orta katman 8 mm ağaç / Middle layer 8 mm tree
Alt katman 2 mm ağaç / Sub-2 mm layer of trees
Üst katman 4 mm ağaç / Upper layer 4 mm tree


Ana Sayfa Hakkımızda ÜrünlerReferanslar Foto Galeri İletişim Homojen Pvc Zemin Kaplaması Heterojen Pvc Zemin Kaplaması Responsive Kondaktif Pvc Zemin Kaplaması Tarkett Omnisports Competition Karo Kauçuk 40x40 Zemin Kaplaması Karo Kauçuk 50x50 Zemin Kaplaması Dış Mekan SRB + EPDM Tartan Dış Zemin Kaplaması İç Mekan Poliüretan Zemin Kaplaması Akrilik Saha Kaplamaları Epoksi Zemin Kaplamaları Sunni Çim Saha Kaplamaları Laminant Parke Lamine Parka Spor Aletleri Basketbol Sahası Duvar Koruyucuları Futbol Kalesi Hentbol Kalesi Jimnastik Minderi Masa Tenisi Scoreboard Tenis Direği Tribün Koltuğu Veleybol Direği Yedek Oyuncu Kulübesi Çevre Çit ve Tel Örgü