Tarkett Omnisports Competition

PVC, kapalı mekan spor döşeme ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir malzemedir. Fabrikada üretiliyor olması, özelliklerinin sürekli olarak kontrol edilmesini sağlar böylece çok iyi bir homojenliğe ulaşılır. Omnisports’un FieldTurf Tarkett tarafından geliştirilen özel imalat süreci bu tip ürünlerde gerekli olan mekanik özellikleri elde etmemizi sağlar (boyutsal stabilite, sağlamlık). Malzemenin yıpranmaya karşı çok fazla dayanıklı olması seçimde belirleyici bir faktördür.

Tipik kullanımda Omnisports mevcut çıplak beton döşeme üstüne uygulamak için tasarlanmıştır. Bu yapılandırmada ana uygulanabilir standartların gerekliliklerini karşılar. Lumaflex Support ile birlikte PVC kullanılırsa, yoğun antrenman yada profesyonel yarışmalar için gerekli olan iç mekan spor döşemelerinin en iyi performans seviyelerine ulaşmasını sağlayacaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda ÜrünlerReferanslar Foto Galeri İletişim Homojen Pvc Zemin Kaplaması Heterojen Pvc Zemin Kaplaması Responsive Kondaktif Pvc Zemin Kaplaması Tarkett Omnisports Competition Karo Kauçuk 40x40 Zemin Kaplaması Karo Kauçuk 50x50 Zemin Kaplaması Dış Mekan SRB + EPDM Tartan Dış Zemin Kaplaması İç Mekan Poliüretan Zemin Kaplaması Akrilik Saha Kaplamaları Epoksi Zemin Kaplamaları Sunni Çim Saha Kaplamaları Laminant Parke Lamine Parka Spor Aletleri Basketbol Sahası Duvar Koruyucuları Futbol Kalesi Hentbol Kalesi Jimnastik Minderi Masa Tenisi Scoreboard Tenis Direği Tribün Koltuğu Veleybol Direği Yedek Oyuncu Kulübesi Çevre Çit ve Tel Örgü