Epoksi Zemin KaplamalarıAQA Lack
- İki komponentli şeffaf solventli epoksi verniktir. Emprenye astar veya beton üzerine tozumayı önleyici kat olarak da kullanılır. Su ve buhar geçirimsizdir.

Epoksi Ankraj - İki komponentli epoksi tamir, ankraj ve montaj harcıdır. Beton blokların birbirine yapıştırılmasında da kullanılabilir.

Epoksi Derz Dolgusu - Kimyasallara dayanıklı, bakteri oluşturmayan, kolay temizlenebilen, gıda ve endüstri tesislerinde kullanılabilen, iki komponentli solventsiz epoksi esaslı derz dolgusudur.

Floresan Epoksi Kaplama - İki komponentli hijyenik, solventsiz epoksi esaslı, floresan özelliğiyle karanlıkta ışık yayan bir kaplamadır. Acil çıkış kapıları ve işretlemelerde kullanılır. Asgari 3 mm kalınlıkta uygulanmalıdır.
Multilayer Epoksi Kaplama - İki komponentli hijyenik, solventsiz epoksi esaslı, temizlenmesi ve bakımı kolay, tozumayan, portakal kabuğu desenli zemin kaplamasıdır. Kimyasallara ve mekanik darbelere dayanıklıdır. Kimya ve ilaç sanayi, gıda ve meşrubat sanayi, otomativ sanayi ve uçak bakım hangarları, otoparkalarda, üretim ve depolama alanlarında kullanılır.

Self Epoksi Kaplama - İki komponentli solventsiz epoksi esaslıdır. Mekanik ve kimyasal dayanımı mükemmeldir. Konforlu, hijyeniki parlak, temizlenmesi kolay zemin kaplamasıdır. Kimya ve ilaç sanayi, gıda ve meşrubat sanayi, steril odalar, labaratuar ve hastaneler, nükleer enerji tesisleri, termik ve hidroelektrik santraller, sergi salonları ve ofislerde kullanılır.

Self Poliüretan Kaplama - İki komponentli, solventsiz poliüretan esaslı bir kaplamadır. Esnek ve sert tipleri mevcuttur. Kimya ve ilaç sanayi, gıda ve meşrubat sanayi, steril odalar, laboratuar ve hastaneler, nükleer enerji tesisleri, termik ve hidroelektrik santraller, sergi salonları ve ofislerde kullanılır.

Solventsiz Epoksi Boya - İki komponentli şeffaf Solventsiz epoksi boya yüksek örtme ve film oluşturma gücüne sahiptir. Yapışması, kimyasal ve mekanik direnci çok yüksektir. Parlak ve hijyeniktir. Steril odalar, Laboratuarlar ve hastanelerde kullanılır.

Su Bazlı Epoksi Boya - İki komponentli su bazlı, epoksi esaslı, zehirsiz, koruyucu, hijyenik aşınmaya dayanıklı, tozumaz, kolay temizlenebilir, zemin ve duvar boyasıdır. Hastane, ameliyathane ve laboratuarlarda kullanılır.

Solventsiz Epoksi Astar - İki komponentli şeffaf Solventsiz epoksi esaslı astarlama ve ara kat oluşturma malzemesidir. Yapışması ve kimyasal direnci çok yüksektir. Gerekli durumlarda son kat olarak da kullanılabilir.


Ana Sayfa Hakkımızda ÜrünlerReferanslar Foto Galeri İletişim Homojen Pvc Zemin Kaplaması Heterojen Pvc Zemin Kaplaması Responsive Kondaktif Pvc Zemin Kaplaması Tarkett Omnisports Competition Karo Kauçuk 40x40 Zemin Kaplaması Karo Kauçuk 50x50 Zemin Kaplaması Dış Mekan SRB + EPDM Tartan Dış Zemin Kaplaması İç Mekan Poliüretan Zemin Kaplaması Akrilik Saha Kaplamaları Epoksi Zemin Kaplamaları Sunni Çim Saha Kaplamaları Laminant Parke Lamine Parka Spor Aletleri Basketbol Sahası Duvar Koruyucuları Futbol Kalesi Hentbol Kalesi Jimnastik Minderi Masa Tenisi Scoreboard Tenis Direği Tribün Koltuğu Veleybol Direği Yedek Oyuncu Kulübesi Çevre Çit ve Tel Örgü